A negatív reklám is reklám, a kamu hír is hír, így is lehet népszerűsíteni a saját oldalukat. GC is átvette a hírt, pedig talán nem is igaz. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A negatív reklám is reklám, a kamu hír is hír, így is lehet népszerűsíteni a saját oldalukat. GC is átvette a hírt, pedig talán nem is igaz. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sokan csalódtak az utolsó részben, talán ez is közrejátszik, hogy most igazán hibátlan munkát szeretnének alkotni. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nyilván nem tudhatom mi az igazság, de elég furcsának tartom, hogy az elmúlt pár hónapban hirtelen minden ismert Hollywoodhoz közeli ember, vagy játékfejlesztő zaklató lett.... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kár hogy ez a banda ennyire megbízhatatlan mert nekem tetszene a dolog. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ennél a játéknál ez talán megbocsátható bűn. :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Döbbenet, hogy egyáltalán megy ez a játék! xD Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez a játék messze nem éri el azt a perverziót, amit az MW. Az animációk vagy a hangok... Ahogy először tolod a multit és meghallod a precision airstrike-ot, de az AK47 is olyan... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk előbb villantani kéne a mostaniakat. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A battle pass-t ingyen is össze lehetett már szendi, ha valaki a Warzone-nal vagy MW-rel rendszeresen játszik. 300 vagy 400CP ingyen volt mindegyikben és csak 1000 a pass, mostanra... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
STALKER 2 nagyon durván várós, Turricanre meg szimplán rohadt kíváncsi vagyok. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Van aki még játszik egyáltalán vele? :O Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ettől a bandától én soha egyetlen játékot nem veszek meg a jövőben. Konkrétan megloptak, hogy ilyen silány, ótvar szart mertek nekem eladni. Rohadjanak meg! Klikk a teljes hozzászóláshoz!