Merész húzás, de jó látni hogy a játékipar felfigyelt az Ouya -ra. Nem vagyok konzol párti, de ez lesz az amit mindenképpen beszerzek. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Merész húzás, de jó látni hogy a játékipar felfigyelt az Ouya -ra. Nem vagyok konzol párti, de ez lesz az amit mindenképpen beszerzek. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az igen!:O Egy nemlétező konzolra készül egy 2015-ben megjelenő játék előzménye. Korrekt.xD Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ezert jatszok konzolon:) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Persze hogy van. Nekem egy csomó játék kimaradt anno, ami most megjelenik hd-ben. Így tudok olyanokkal is játszani amik akkor jelentek meg amikor nekem még konzolom se volt. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen.:) A történet lényege annyi, hogy egy csomó magazin úgy hozta le a bejelentést, hogy csak konzolokra jön a játék, erre a Codemasters kiadott egy nyilatkozatot, tulajdonképpen... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na igen, a konzolos stratégia nagy baromság...:S Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Minek konzolra stratégia egyáltalán?:O Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez felettébb érdekes. :) A legújabb tényleg lehet olyan szép és gépigényes, hogy butítani kellene, de a régebbi részekkel mi a helyzet...? Szerintem nem is igazán akarják... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez baromi jo lesz es csak konzol!!! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A cry engineben egy rakas dolog van amit nem hasznalt senki.
Tobbek kozt a konzolos portbol ki is dobaltak anno. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Áh, baxák meg a konzoljaikat... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kár.:( Mint ahogy az is, hogy nem lesz konzolra. Klikk a teljes hozzászóláshoz!