Atyaisten nemár. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Atyaisten nemár. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igazából csak pillanatnyi fps esések vannak és én pl. nem is láttam akadni a játékot. Mindenesetre a mai világban, mikor a 60 fps az "atyaúristen", akkor azért a 30 alatti nem... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha tudod szerezd be, nagyon hangulatos játék. Igazából farkasnak mondanám, bár ez egy isten, csak épp ilyen formában van.
Korrektség miatt bele kell javítanom, ez majd egy... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Valószínűleg sajnos már akkor sem lehetett volna megmenteni ha maga a Jóisten csatlakozik a projekthez, tök jól haladtak, nem személyek miatt bukott el. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Felkészülnek Samuéknál, hogy a droid 6.0 és a touchwiz isten tudja mennyi valószínűleg fantasztikus lesz erőforrás kezelésből Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Atyaisten. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Most itt mi rosszatt mondtam, te ismeretlen Isten barma, hogy le kell negítvozni? Komolyan mondom, már kezdem unni, hogy valaki sportot űz abból, hogy minden második kommentemet... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
J. Lo egy istennő, de ez a film nagyon szar. Unalmas, gyakorlatilag nulla agyra ható ingerrel. Csak nézed, fészkelődsz és egyszercsak vége... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Te szent Isten! Annak az embernek hatalmas kebelbarátja van. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én kb fél percet ha láttam videón a játékból, inkább képeket láttam, de tetszik. Laptopomon szerintem elfutna, de majd PS4-re szeretném megvenni. Biztos vagyok benne, hogy... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Istenem....ez már szánalmas, de ugyanakkor nevetséges is. xD Idióta barmok...az ilyenek semmi helyük a játékiparban! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sagas, Budokai3, Tenkaichi1/2/3, Super Dragon Ball Z...de jó játékok voltak istenem. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!