ejjj pedig annyira tuti, nekem sem fekszenek ezek a mobilos dolgok.
És hol vannak a tündérek? :C
De a vége ennek a videonak azért ütött :D kellett bele a Raymanféle idiotizmus :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ejjj pedig annyira tuti, nekem sem fekszenek ezek a mobilos dolgok.
És hol vannak a tündérek? :C
De a vége ennek a videonak azért ütött :D kellett bele a Raymanféle idiotizmus :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nincs poén... A kép meg lassan felér... remélem...:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hat arrafele gemerek laknak :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
-félev
-jatszok :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát azért jutott oda, meglepő módon még exkluzív japán játék is van, bár valószínűleg csak azért, mert az MS vállalta a kiadást és ilyenkor a PS verziókat lehet... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hát szerintem is felesleges fel csapták volna steamre a játékokat és akkor mindenki örül :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
engem nem zavar, jó lesz ez így is, ami érdekel engem, az úgy is ott lesz és több infot meg midnenféle jóságot tudok meg :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A képet meg elfelejtettem feltölteni mielőtt fellőttem a blogot... Na majd a boss segít. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csak szerintem felesleges ez a Uplay?Nem tudom minek erőltetik ezt a rendszert nekem nagyon nem jött be. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A földön ha kilőnek egy töltényt az egyszer csak leesik a föld gravitációja és a különböző külső behatások miatt. Na de az űrbe nincs gravitáció se semmiféle külső... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Singleben el lehetne szórakozni kinecttel, de sok haszna nem lenne. Csak bizonyos funkciókat támogatni (mint pl a menű) pedig felesleges. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintetek megvegyem? A black ops 2 meg van és attól félek hogy kidobott pénz, mi a véleményetek? Klikk a teljes hozzászóláshoz!