Szia! Ha minden igaz, a cikkben pont ezt a feliratot töltheted le.;) A jobb oldali sávban találod, a film adatainál, az Extrák között! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szia! Ha minden igaz, a cikkben pont ezt a feliratot töltheted le.;) A jobb oldali sávban találod, a film adatainál, az Extrák között! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hi!
Dark Messiah of Might & Magic Magyarosítást keresek, de nem találom sehol.
Ha valaki lenne oly kedves:
Elathan@freemail.hu
Ha más nem, hát a datájából küldje el nekem... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hali! innen toltheted le:
http://www.silkroadonline.net/dataroom/download.asp Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én elindítottam az emut (pcsx 09) de a memóriakártyánál megakadtam. leformáztam de aztán kiírta hogy no data. melyik gombot nyomjam le? vagy mit csináljak?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A Datace nekem nem jött be. 10 db-ot írtam meg, abból 2 totál rossz lett. Akad a film. Először azt hittem azért, mert a Yamada lejátszóm kevés hozzá, aztán kipróbáltam a... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Próbáltam a dhcp-t, és azt is, hogy a winfosban kapott ip címet állítottam be.
Nem tudok semmit csinálni, valami noname routert kap az ember a szolgáltatótól, ez a gond. Annyi az... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Redudnant Array(OF)Inexpensive Disk=független merevlemezek redudnáns tömbje. Segítségével megóvhatjuk fontos adatainkat a meghajtók meghibásodásából eredõ... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A Datace dvd-ről hallott már valaki? Tapasztalatok érdekelnének...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
root-ként bejelentkezve, a mnt könyvtárban megtalálod a windowsos partíció adatait.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Segítsetek! Feltettem az UHU 1.2-t, de azóta nem érem el a windows-os partíciómat. Az UHU nagyon jó, gyors, szép, de kellenének legalább az adataim a win partról!!! Az... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A hiba oka a DEP (Data Execution Prevention) technológia, amely az SP2-ben lett először aktiválva, a divx ezzel akad össze. Ez egy illegális szoftverek, codecek futtatását tiltó... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Árról még senki nem nyilatkozott, de szerintem lesz kb. 150ezer...
Specifikációkat viszont találtam a cuccosról:
Graphics Core 256-bit
Memory Interface 256-bit
Memory Bandwidth... Klikk a teljes hozzászóláshoz!