Beszarás hogy már mobilra is kell ilyen...:O Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Beszarás hogy már mobilra is kell ilyen...:O Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A final fantasy 3nak már elég kiforrott története volt annó 1990ben a 8 bites NESen :), a harcrendszere sima körökre osztott, ami tökéletes volt mobilra, megéri az árát, bár... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
szerintem csak pénzkidobás... én ilyen tableteket vagy érintősképernyős mobilokat életembe nem vennék,mert totál szar az egész... szóval ha gazdag lennék egyszer akkor se... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez ilyen tipikus mobilos játék. Tök fura hogy konzolokra van.:o Klikk a teljes hozzászóláshoz!
iPhone-ra megvan a játék, bár sokat nem játszottam vele. Nem volt rossz, de inkább pc-n játszom, azért mégiscsak jobb egy 27 colos monitoron. Kíváncsi leszek, mert a Freelancer... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na igen, ezért nem értem azokat akik a mobilt nem mobilozásra használják... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az a baj a mobilosokkal hogy nagyon rövidek, amúgy grafban már nem lennének rosszak Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pfff mobilos ms fejlesztő brigád...:S Klikk a teljes hozzászóláshoz!
F2P, mobil... Sajnos semmi normális fejlesztés.:( Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem a mobilnetes kapcsolódás Linux alatt sokkal könnyebb mint win alatt. Bedugod a sticket és megy. Ennyi. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem már van (galaxy tab) és a csak mobilos játékok sokkal jobbak rajta, mint mondjuk telón. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
mobilra meeer nincs ez? Klikk a teljes hozzászóláshoz!