Az első Motyó, egyben első működő mobil az 1973-as DynaTAC volt, ami egykezes, beépített akkus konstrukció. :) A későbbi DynaTAC szériák még kisebbek voltak (80-as évek, 800... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az első Motyó, egyben első működő mobil az 1973-as DynaTAC volt, ami egykezes, beépített akkus konstrukció. :) A későbbi DynaTAC szériák még kisebbek voltak (80-as évek, 800... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Végkifejlet szerintem:
- minden drágább lesz, mert licenszdíjakat fog kérni az alma, és drágábban fog nekik dolgozni a samu.
- lassul a mobilfejlődés, mert ha egy ilyen ügyben... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Van is ezernyi jobb megoldás. Az ikonkipakolgatást én nem láttam még egy droidnál sem pl (rengeteg fordul meg nálam), illetve a WP és a BB telefonok teljesen saját szisztémát... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Elméletileg igen. De mi van ha ezek után az alma licenszdíjat kér mindenkitől aki olyan formájú telefont csinál, amit ők reklamálnak?
Szerinted ez normális? Mert szerintem ez... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mobiltelefonokra és PDA-kra sikerült neki a levédetés. Oprendszerekre nem.:) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem hiszem hogy ez az egész jót tett a mobiltelefonoknak. Sajnos ez egy rosszul meghozott ítélet. Szerintem. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kifejezetten örülök neki. Végre mobilra is értelmes és érdekes játék jön nemcsak a sok gagyi... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Végre a régi játékmenet! Kár hogy csak mobilon...:( Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mobilon én nem is fotózom am. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ezt nem is értem. Mi helye ennek mobilon?:O Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tipikus párórás game. Mobilon ok volt, de pc-re felesleges. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azért annyira a grafika sem lett túl jó. Az autók még egész jól néznek ki, de a pálya textúrák irtózatosan rondák. Úgy néz ki mintha egy az egyben a telefonos változatból... Klikk a teljes hozzászóláshoz!