Távozik a Ubisofttól Michel Ancel, a Rayman és a Beyond Good & Evil atyja

2020. szeptember 18.
66.4751
Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
WickedSick profilja, adatai
WickedSick
A Rayman, a Rabbids-franchise és a Beyond Good & Evil alkotója, Michel Ancel úgy határozott, hogy hátat fordít a Ubisoftnak, ugyanis a veterán fejlesztő bejelentette, hogy végleg távozik a francia vállalattól.

Több mint 30 évet töltött a játékiparban, azonban új célja, hogy a vadvilággal foglalkozzon, viszont elmondása szerint a távozása nem fog kihatással lenni a Beyond Good & Evil 2-re vagy a WiLD-ra. Ezzel a két projekttel töltötte mindennapjait Ancel az elmúlt időszakban, mint kreatív fejes, viszont például előbbi esetében már jött a megerősítés, hogy az utóbbi időben nem nagyon volt köze a procedúrához.

Minderről maga Ancel is biztosított mindenkit, hogy a játék munkálatai zavartalanul folytatódnak tovább, de ettől függetlenül mégis szomorú, hogy egy legendás egyén távozik a játékiparból. További sok sikert neki az életben!

3 hozzászólás

Mordorer

5 éve, 4 napja

Jó utat neki innen is!

válasz erre

Patrik94

5 éve, 5 napja

Nem csodálom hogy három évtized alatt beleunt.

válasz erre

fighterlaci

5 éve, 5 napja

Hát akkor sok sikert neki a továbbiakban! Szép időt lehúzott ott. meglepett smiley

válasz erre
Beyond Good & Evil 2
nincs ár
kövesd a játékot!
 
legutóbbi hozzászólások
 
marco profilja