Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Szükségük lesz még némi türelemre a rajongóknak abban az esetben, ha szeretnék már látni a The Last of Us televíziós sorozat második évadát, hiszen a sztrájkok miatt nagyon csúnyán eltolták a premiert. Minderről maga Neil Druckmann és Craig Mazin, a széria showrunnerje is beszélt egy interjúban, akik megerősítették, hogy a második évad forgatókönyvének vázlata teljesen elkészült, sőt azt már közvetlenül a sztrájk előtt elküldték az HBO-nak.
Ha akkor elkezdődhetett volna a forgatás, akkor jelenleg már nagyon közel lehetnénk a premierhez, az illetékesek szerint azonban erre csak tetemes csúszással kerülhet sor, aminek köszönhetően 2025-nél előbb biztosan nem debütálhat majd a második szezon.
vape
2 éve, 7 hónapja és 2 heteAz igen. 😮 Rohadtul elhúzzák.
mobydick
2 éve, 7 hónapja és 2 heteEz sem fog hamar megjelenni.
muki
2 éve, 7 hónapja és 2 heteEbbe bele is fog bukni akkor. Ennyi kihagyással nem lehet komoly sorozatot csinálni.
zender
2 éve, 7 hónapja és 2 heteHát az még rohadt sok idő! 😮
fighterlaci
2 éve, 7 hónapja és 2 heteUhh az rohadt sok idő.