hét hangulatát, de azért a multiplatform listán nagyon szépen teljesített. A Raven Software tehát jó munkát végzett, és ha esetleg szeretnél bővebben olvasni róla, azt oldalunkon is megteheted, de mielőtt elvándorolnál, tekintsük át együtt, hogyan és miképpen alakultak a 19. hét játékszoftver-eladásai.
PC játékok (teljes ár):
1. World Of Warcraft Prepaid Card
2. World Of Warcraft: Wrath Of The Lich King
3. FIFA 09
4. Counter-Strike: Source
5. GTA 4
A teljes árú személyi számítógépekre írt játékok listáján az első két helyezett adott volt, a harmadik helyre az egy pozíciót javított FIFA 09 került, amit a semmiből előkerült Counter-Strike: Source követ, sereghajtóként pedig a múlt héten még bronzérmes GTA 4 tűnt fel.
Multiplatform (teljes ár):
1. World Of Warcraft Prepaid Card
2. World Of Warcraft: Wrath Of The Lich King
3. FIFA 09
4. X-Men Origins: Wolverine
5. GTA 4
A WoW örök és elpusztíthatatlan, éppen olyan, mint a rock zene, de azért a Rozsomák kalandjait elmesélő X-Men Origins: Wolverine sem nyújtott rossz teljesítményt az elmúlt héten, ő a Call Of Duty legutóbbi epizódját taszította le a listáról. A PC-s felsorolásnál helyet cserélt FIFA 09 vs. GTA 4 a multiplatform ötös esetében is megtette ezt a lépést, így itt is a GTA lett a sereghajtó, míg a focis őrület a dobogó bronzérmese.
Multiplatform (olcsó kategória):
1. FIFA 09
2. Need For Speed: ProStreet
3. FIFA 08
4. Need For Speed: Undercover
5. Need For Speed: Carbon
Az olcsó kategóriás listán azért eléggé érződik, hogy mik a fiatalság kedvencei, hiszen az Undercover kivételével ugyanezek a szereplők fogadtak minket a múlt héten is, annyi különbséggel, hogy az NFS: ProStreet akkor még vezető pozícióban volt, de a FIFA 09 úgy látszik már három kategóriában is az élen jeleskedik.
Multiplatform (legolcsóbb kategória):
1. F.E.A.R.
2. Terrorist Takedown: Covert Operation
3. The Sims 3 Collector's Edition
4. Fable
5. FIFA 07
A F.E.A.R. ismét visszatért a legolcsóbb kategóriába, sőt mi több, egyből az élre tört, ami elmondható a Terrorist Takedown: Covert Operation esetében is, a Sims 3 előrendelői roham viszont kezd alábbhagyni, legalábbis a friss listán ez látszódik, ő ugyanis most csak a bronzérmes harmadik helyet kaparintotta meg. A Fable sajnos rontott egy helyezést, míg a FIFA 07 rögtön hármat is, így most ő zárja a legolcsóbb kategóriás multiplatform listát.