Figyelem! Ez a hír már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Az SNK bejelentette, hogy már nem kell sokáig várniuk a rajongóknak a Fatal Fury: City of the Wolves kipróbálására, lévén a tervek szerint február 20-án indulhat is a játék sokak által régóta várt béta tesztje. A mindenki által elérhető nyílt béta február 20. és február 24. között indul majd útnak, és nemcsak PC-n, hanem PS4-en, PS5-ön és Xbox Series X/S-en egyaránt élvezhető lesz majd, sőt sem PS Plus, sem Game Pass előfizetést nem igényel a játékosoktól.
A béta várhatóan nyolc karaktert állít majd a középpontba, méghozzá három online játékmóddal kiegészülve, így a Ranked Match, a Casual Match és a Room Match lesznek játszhatók, a gyakorláshoz pedig az offline Training mód áll a rajongók rendelkezésére.
golem
1 éve, 4 hónapja és 3 heteHát akkor biztos kipróbálom!
patrik94
1 éve, 4 hónapja és 3 heteBiztos hogy kipróbálom én is!
ronalddo
1 éve, 4 hónapja és 3 heteCsapatás lesz ezerrel! 🙂