Még csak meg sem száradt az Assassin's Creed: Revelations csomagolásán a ragasztó, a francia vállalat máris közzétette, hogy szándékában áll évente meglepni bennünket egy-egy újabb kalanddal; Laurent Detoc, a kiadó észak-amerikai kaszárnyájának executive direktora hőn reméli, hogy az Assassin's Creed cím a 10. számjegyig meg sem áll.
Amikor a Gamasutra arról faggatta, óhajtanak-e nyolcadik, kilencedik és tizedik részt is készíteni, Detoc a következőket mondta:
"A kép roppant egyszerű" - tette hozzá. - "Nincs olyan, hogy ne lehetne annualizálni egy franchise-t. Ha jó, az embereket érdekelni fogja."
Alex Hutchinson, a harmadik rész kreatív igazgatója eközben kihangsúlyozta, hogy fejlesztési stratégiájuk révén a cím minőségére cseppet sem gyakorol rossz hatást az Assassin's Creed évenkénti szaporítása, még kevésbé a sikerre és a népszerűségre:
"Vicces, hogy néhányan megjegyzik, milyen gyakran állunk elő új részekkel, de szerintem a lényeg az, mennyire jók ezek a részek. Ha a Breaking Bad című műsort mindennap adnák, én mindennap nézném. Nem lenne szükségem más műsorra..."