A felcsigázott kedélyeket nyugtatva eláruljuk, hogy a tápegységek lesznek mai bejegyzésünk főszereplői. Mi azt figyeltük meg, hogy a felhasználók viszonylag kevés figyelmet fordítanak a tápegységek piacára, amikor egy gép összerakása merül fel, pedig higgyétek el, hogy nagyon sok olyan dolog van, ami szorosan összefügg azzal, hogy milyen tápot választottunk.
Ahogy illik, néhány szóban foglaljuk össze, hogy mik is azok a tápegységek, mire jók és milyen típusok léteznek. Ha általános iskolai szakzsargonnal szeretnénk elmondani, akkor mi úgy fogalmaznánk meg, hogy a tápegység a számítógép azon alkatrésze, amely azért felel, hogy az elektromos hálózat által biztosított energiát átalakítsa a számítógépünk által megkívánt energiaforrássá. Hogy ezt pontosan hogyan is valósítja meg, az szerintünk nem annyira érdekes téma. Biztosan sokan olvastok külföldi szaklapokat, ezért szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy ha tápegységről van szó, akkor a PSU (Power Supply Unit) kifejezéssel biztosan találkoztok majd.
Nos térjünk is át a mi termékeinkre, hiszen mégiscsak az a blogunk célja, hogy a lehető legszélesebb témában mutassunk nektek olyan, általunk gyártott termékeket, melyek minőséget és megbízhatóságot képviselnek. Legtöbbször igyekszünk nektek olyan termékeket kiválasztani, melyek ha nem is az áruk miatt emelkednek ki, akkor is remek ár/érték arányt képviselnek. Ezt a hagyományt a tápegységek között való szemezgetésünk során is figyelembe vettük, így sikerült néhány terméket kiválasztanunk. Fontos megjegyezni, hogy néhány alkatrész megszabhatja, hogy minimum milyen tápegységgel hajlandó működni, így aki csak ezen a részen akar spórolni, az rossz úton jár. Ennek tükrében jöjjenek a kiválasztott termékek:
Reméljük sikerült ismét egy érdekes témába belevágnunk, termékkínálatunk igen széles, így terveink között szerepel még egy, ezzel a témával foglalkozó bejegyzés. Kíváncsian várjuk véleményeiteket a témával kapcsolatban, valamint reméljük minél többen megosztjátok velünk, hogy ti mekkora tápegységet használtok.