CoCo Lee - Just No Other Way

2016. február 03.
28.5551
Figyelem! Ez a blog már több, mint egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek!
Ez egy blogbejegyzés, amely nem a szerkesztőség által szerkesztett tartalom. A benne foglaltak a szerző véleményét tükrözik!
Paint profilja, adatai
Paint
rDAVE örömére egy kpop lemezt mutatok be nektek. CoCo Lee-re véletlenül találtam rá a Spotify-on, és úgy döntöttem, bemutatom nektek karrierének legelső lemezét:


Vágjunk bele:

Az első nóta a Do You Want My Love címet viseli. A szöveg dícséretes, mivel nagyon összeszedett, fülbemászó, és értelmes. A hangzás viszont elveszik a nagyon jó szövegben, és nem tudjuk pontosan megállapítani, milyen. Ezt követi a címadó dal, a lassúzós Just No Other Way. A szöveg egy gyengéd szerelmes vallomásra emlékeztetett, és a hangzás is erre tett rá egy lapáttal.





Fotó:Sony Music Japan

A folytatás:

A következő szám a Kelly Price közreműködésével készült Can't Get Over. A szöveg annyira nem volt megnyerő az előző számokhoz képest, de nem volt rossz. A hangzás itt már jobban kibontakozott, ami előnye ennek a számnak, mivel remekül van megalkotva. A következő nóta a Did You Realy Love Me címet viseli. A szám inkább már az amerikai pop-ra utazik, de ettől még nem felejti el, hogy honnan jött, a szöveg legalábbis ezt sugallja. A hangzáson már inkább ézrzödik ez az amcsi feeling, de ez nem teszi tönkre ezt az egészet. A lemez fénypontja következik Before I Fall In Love címmel. Egyszerűen leírhatatlan amit hallottam, az egész olyan gyönyörű, és érzelmes volt, hogy az valami elképesztő. Ezt követi a szintén zseniális Wherever You Go. A szöveg szuper lett, bár első bikkre Madonna számai ugranak be róla. A hangzás pedig rendkívüli lett. Ezt egy már túlzottan japán jókislányos dal, az I'll Be You'r Friend követi. A szöveg egy kész nyáltenger lett, a hangzás viszont többnyire elfogadható. A következő szám a Don't You Want My Love címet viseli. Ez egy kis tavi csónakázgatásra emlékeztetett. A szöveg teljesen megnyerő, a hangzás pedig remekül passzolt a szövehet.




Fotó:Yahoo!

Naénmegmondtam:

Az utolsó előtti nóta egy pop-hip-hop hibrid, a Crazy Ridiculos. A szöveg pörgős, és vidám, a hangzás pedig egyszerűen remek. Az utolsó dal a Can We Talk Abaut It címet viseli. A hangzás sexuális hangvételű, mint a szöveg, és persze itt sem voltak tunyák a szöveget jóra, és fülbemászóra megírni.

Nézd nagyban ezt a videót!





Az ítélet:

Remek, de közel sem tökéletes. A szerelem hangulata tökékletesen átjárja a korongot, bár néha melléfog. Csak ajánlani tudom.

Számok:

1. Do You Want My Love

2. Just No Other Way (To My Love)

3. Can't Get Over (feat. Kelly Price)

4. Did You Realy Love Me

5. Before I Fall In Love

6. Wherever You Go

7. I Will Be You'r Friend

8. All Tied Up In You

9. Don't You Want My Love

10. Crazy Ridiculos

11. Can We Talk About It
5 hozzászólás

rDAVE

10 éve, 11 napja

Paint írta:
Korábban énekelt kpop-ot, csak azokból nem csinált lemezt.
Meglehet, de vágod, hogy ez csalás? röhögő smiley

válasz erre

Paint

10 éve, 11 napja

rDAVE írta:
Tényleg szép nő. Annyira a zenéi se rosszak, viszont semmi köze a kpophoz. röhögő smiley Attól kerül a 'k' a pop elé, hogy valami köze van Koreához, viszont a hölgy nem koreai és nem is énekel koreaiul. mosolygó smiley
Korábban énekelt kpop-ot, csak azokból nem csinált lemezt.

válasz erre

rDAVE

10 éve, 12 napja

Tényleg szép nő. Annyira a zenéi se rosszak, viszont semmi köze a kpophoz. röhögő smiley Attól kerül a 'k' a pop elé, hogy valami köze van Koreához, viszont a hölgy nem koreai és nem is énekel koreaiul. mosolygó smiley

válasz erre

Paint

10 éve, 13 napja

Tommy írta:
Ohh de szép csaj. A zene nem jön be de nem is érdekel, elég hang nélkül nézni! röhögő smiley
Mondjuk tényleg jó bige, de itt most a zenéje a lényeg.

válasz erre

Tommy

10 éve, 14 napja

Ohh de szép csaj. A zene nem jön be de nem is érdekel, elég hang nélkül nézni! röhögő smiley

válasz erre
 
legutóbbi hozzászólások
 
Maniac profiljamarco profilja