Ez a téma egy cikkhez tartozó hozzászólásokat tartalmaz. - Klikk ide, ha el akarod olvasni a vonatkozó cikket!

Ifjonc
2017. október 03. óta tag
2 hsz
#7 • 2017.10.03. 17:06
Ezt leírtam, erre mondom játszok még egyet, adok esélyt a játéknak. Barcelona-Eibar 87.percig 0-0. Megszerzem a vezetést, erre 91. percben egyenlítés. EZ KÉSZ!!! EZ egy ......!

Ifjonc
2 hsz
#6 • 2017.10.03. 16:31
grafika, dinamika, fizika...mind nagyon szép meg jó meg minden. DEEE! A bírók! Könyörgöm ez mi??? Annyira rossz, hogy az már fájdalmas. A hangulat egy gól után... szörnyű, a kommentátor sértően gyenge és akkor nincs is más... Legalább olasz vagy német lenne. A meccs Top playertől felfelé bajnokságban szörnyű. Csal a gép, ez röhej. Mind Chelsea, Manchester stb ellen hozom a meccseket sima meccsben, bajnokságban zsinórban 8 döntetlen és egy vereség. Eszméletlen bután és erőltetetten tolja a játék az arcodba ezt a szutyok japán mentalitást. Ha nem lősz gólt 0-0 ha 3-at akkor 3-3, vagy 3-2. Reallal, Atleticoval, Valenciaval, Alavessel mind x. Idegesítő. Ahogy utol érnek, ahogy direkt rossz helyre passzol az enyém, ahogy indokolatlanul vár egy passznál. Persze egy 65 ös játékos egyből tud passzolni. Ezeknek elmentek otthonról. És a védekezési rendszert, meg az üres kapus szitukat nem is említettem ....