Újabb biztató jelek a Professor Layton vs Ace Attorney nyugati változataival kapcsolatban
942 olvasás / most 1 felhasználó olvassa2 hozzászólás
Professor Layton vs Ace Attorney, nyugati változat, megjelenés, Nintendo 3DS, lokalizáció
A francia Cdiscount and La Fnac internetes áruház azonban a mai napra virradóra hirtelen listázta a játékot, amely információik szerint valamikor december magasságában érkezhet meg az európai régióba.
Sajnos az eseményekkel kapcsolatban még egyedül a leggyengébb láncszem, a kiadó szerepében díszelgő Capcom nem nyilatkozott semmit sem, hiszen rajtuk múlik a leginkább a Professor Layton vs Ace Attorney nyugati premierjének megvalósulása.
Egyelőre hivatalos információnk és álláspontunk még nincs a témában, de mindenképpen biztató jelnek könyveljük el, hogy a Level 5 fejlesztőcsapatának szándéka után immáron egy internetes áruház is listázta a játékot ide a vadnyugatra, amely így várhatóan még az idén a boltok polcaira kerülhet. Legalábbis reméljük!
















Király lenne.