Már nem veszít előfizetőket a World of Warcraft
993 olvasás / most 1 felhasználó olvassa4 hozzászólás
Activision, World of Warcraft, Blizzard, előfizetők, csökkenés, stagnál, stabilizálódik
Activisionék nemrégiben közölték velünk, hogy az idei esztendő első negyedében végre talpra állt a világhírű World of Warcraft, akit - noha a toplisták szerint mi, magyarok töretlen lelkesedéssel fogyasztottunk - bizony volt okunk félteni, hiszen csekély három hónap leforgása alatt több, mint 500,000 előfizető hagyta el az MMORPG fedélzetét; ez a szám év végére 900,000-re dagadt.
Ez persze a múlt, és az utóbbi idők statisztikái szerint a WoW-nak végül sikerült rendre utasítania az ártó szellemeket. 2012. március 31-ig bezárólag a kiadó 10.2 millió előfizetőt számolhatott össze - éppen annyit, amennyit három hónappal azelőtt is. A képlet szerint tehát a híres-neves MMO ismét révbe ért.
A Blizzard vezérigazgatója, Michael Morhaime a következőt írta befektetőiknek:
















Überbrutál
A Diablo III-al is jól jár a Blizzard! Az Amazon azt nyilatkozta hogy a Diablo 3 a legtöbbet előrendelt játék és maga mögött hagyta a Call of Duty sorozatot is. A Blizzard Q1 gazdasági beszámolóján is kiderült pár adat miszerint Több mint 2 millióan vettek rész a D3 bétában plusz rekordot döntött a Diablo 3 előrendelők száma.